משאית קרוואן

משאית קרוואן

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

משאית קרוואןחושבים כבר על החופשה הקרובה שלכם? הגיע הזמן לצאת מהדפוס הקבוע של צימר או בית מלון, ולחוות את הטבע בצורה הכי משמעותית – משאית קרוואן. אתם יכולים ממש לישון על שפת הים, אתם יכולים לישון בשמורות טבע ולחוות לינה בשטח באופן שקט ופסטורלי. ישראלים רבים בוחרים תחלופה לחופשות הסטנדרטיות, ולכן רבים בוחרים לשכור קרוואנים ולנפוש עם המשפחה. חלקם אפילו החליטו להחליף את הדירה שלהם בקרוואן ולגור גם בצורה חסכונית יותר, וגם בצורה בריאה יותר. הנה כל מה שאתם צריכים על משאית קרוואן.

מהי משאית קרוואן?

משאית קרוואן היא משאית שנבנתה בצורה מיוחדת כאשר ניתן ללון במשאית. כל המטען של המשאית ולמעשה, כל החלקים מעבר לתא הנהג הופכים לבית מגורים. היתרון של משאית קרוואן הוא שאתם יכולים להתנייד עם המשאית באופן חופשי, מכיוון שלא מדובר על קרוואן נגרר אלא על יחידה אחת בדומה למוטורהום. משאית קרוואן ניתנת לרכישה או להשכרה תחת החברה אליה אתם פונים. טווח המחירים משתנה בהתאם לנתוני המשאית, כאשר המחיר גדל ככל שמדובר על משאית רחבה יותר המותאמת לכמות גדולה של אנשים. 

משאיות קרוואן מתאימות לרוב למספר נפשות העולה על 4. המשאיות עצמן מעוצבות בצורה שונה ממשאית למשאית, זאת בהתאם לבחירה שלכם ובהתאם לחברה. כיום ניתן להפוך באופן עצמאי משאיות לבית מגורים, אך כמובן שנדרש הידע המתאים. המשאיות כוללות תאי שירותים, מקלחון, מטבחון, חיבור לחשמל, התקנת לוח סולארי ועוד מגוון רחב של אפשרויות. כמו כן, יש לדעת את הדרך הנכונה להתנהל מבחינה חוקית בעת שימוש במשאית קרוואן.

המשאיות המפוארות מכילות ארגז שבדרך כלל באורך של שישה מטרים, בחלק מהמקרים לא תוכלו לנוע עם המשאית, אלא היא תגיע למקום הרצוי בהובלה מטעם החברה. המשאיות כוללות מיכלי מים שלרוב יכילו כ-600 ליטרים, הם ישמשו אתכם לכל צורך. כאשר אתם בוחרים משאית קרוואן יש לשים לב למספר דגשים, כמו כמות המיטות, מיטות קומותיים, גודל מיכל מים, הספק כוח וכמו כן אקסטרות כמו: פינת ישיבה, שולחנות, כיסאות, טלוויזיה, מנגל ואחרים.

 

האם ניתן לנוע ממקום למקום?

האם משאית קרוואן מאפשרת לנו לנוע בחופשיות ממקום למקום? תחילה צריך להכיר ברישיון הנדרש. כדי להניע משאית קרוואן צריך רישיון מתאים למשאית – רישיון C או C1. כמו כן, כפי שציינו במקרים מסוימים המשאית אינה ניתנת לשינוע, אלא רק באמצעות החברה ממנה אתם שוכרים את המשאית. הסיבה לכך היא או שהמשאית אינה בנויה לנסיעה, או שהחברה מציעה את השירותים האלה עבור מי שלא מחזיק ברישיון ובכך, המשאית יכולה לשמש רק בתור מגורים. 

משאית קרוואן מתנהלת בצורה זהה למוטורהום. מוטורהום הוא קרוואן ממונע, הוא אינו נגרר ואין צורך לחבר את הקרוואן לרכב. בשל משקלן הכבד, משאית קרוואן אינה יכולה להיות נגררת על ידי רכבים פרטיים. כאשר אתם פונים לחברה תוכלו לברר מולה האם המשאית ניידת או שאינה. אם אתם לא מתכוונים לזוז ממקום למקום, אין סיבה באמת לשכור משאית שנעה ממקום למקום.

כמה עולה לשכור משאית קרוואן?

המחיר של השכרת משאית קרוואן משתנה בהתאם למספר גורמים:

  1. הובלה – תחילה, האם נדרשת הובלה למקום בו אתם נמצאים? אם כן, המחיר בדרך כלל יהיה משוקלל במחיר היומי של ההשכרה. במקרים מסוימים המחיר אינו כלול, והמחיר בדרך כלל ינוע בטווח של 150 ש"ח עד 300 ש"ח. מלבד לכך, יש חברות אשר גובות גם סכום מסוים עבור ביטוח, המחיר הוא כ-200 ש"ח לכל אורך התקופה.
  2. גודל – המשאיות מגיעות בגדלים שונים בהתאם לנפח הארגז. ככל שמדובר על נפח ארגז גדול יותר או מספר מיטות גדול, המחיר יהיה גבוה יותר ללילה. תכנון המשאית הוא קריטי, החברות דוגלות למצוא כמה שיותר מקומות אחסון בתוך הארגז כדי לאפשר תנוע יותר חופשית ומרווח. 
  3. ממונע – כאשר מדובר על מוטורהום ועל משאית קרוואן ממונעת, אתם צריכים תחילה לקחת בחשבון את עלויות הדלק – ככה תוכלו לתכנן היטב את התקציב שלכם. מעבר לכך, מדובר לרוב על השכרה יקרה יותר, אמנם בשיעור נמוך. 
  4. תקופת השכרה – המחיר של השכרת משאית קרוואן משתנה גם בהתאם למשך תקופת ההשכרה. אם אתם שוכרים את הקרוואן לימים בודדים, המחיר יהיה גבוה יותר. לעומת זאת, כאשר מדובר על השכרה לחודש ואף תקופה ארוכה יותר תוכלו למצוא מחירים די זולים. לפחות הרבה יותר זולים ממחיר של השכרת דירה. 

 

משאית קרוואן – מחירון

מספר נפשות תקופת השכרה מחיר ללילה
2-4 נפשות עד שבוע החל מ-400 ש"ח ללילה
4-6 נפשות עד שבוע החל מ-600 ש"ח ללילה
6-8 נפשות עד שבוע החל מ-800 ש"ח ללילה
2-4 נפשות עד 11 ימים החל מ-450 ש"ח ללילה
4-6 נפשות עד 11 ימים החל מ-500 ש"ח ללילה
6-8 נפשות עד 11 ימים החל מ-650 ש"ח ללילה
2-4 נפשות חודש החל מ-2,500 ש"ח לחודש
4-6 נפשות חודש החל מ-3,000 ש"ח לחודש
6-8 נפשות חודש החל מ-3,500 ש"ח
2-4 נפשות השכרה לעונה החל מ-1,700 ש"ח
4-6 נפשות השכרה לעונה החל מ-2,000 ש"ח
6-8 נפשות השכרה לעונה החל מ-2,500 ש"ח

 

האם כדאי לרכוש משאית קרוואן?

המחיר לרכישת משאית קרוואן משתנה בהתאם לגודל הארגז ואופן האבזור של הקרוואן. בדרך כלל המחירים נעים בטווח גבוה מ-100,000 ש"ח, ולכן חשוב להבדיל בין שכירות ורכישה. זכרו שיש הוצאות נלוות לרכישת משאית קרוואן כמו רישיון למשאית, ביטוח, טיפולים וטסט שנתי. לכן, אנחנו מאמינים שאם מדובר על השכרה לטווח קצר עד ארוך יהיה משתלם יותר לרכוש משאית קרוואן.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת קרוואנים

שירותי השכרת קרוואנים בצפון והכינרת עם החברה המובילה בישראל. קרוואנים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם!

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר